•  Hárompont függesztés, merev és felcsukható kivitelben
  • Ideális a minimális (15-25 cm) és mélyebb (40 cm-ig) műveléshez
  • Sokféle hengerrel és aprító eszközzel szerelhető
  • Jó keverőhatás a szármaradványok bekeveréséhez
  • Cserélhető késcsúcsok, szárnyaskések
  • Hatékony visszatömörítés
Ideális minimális (15-25 cm) és mélymunkához (40 cm-ig), igazi alternatívája a hagyományos talajművelésnek. A különféle eszközökkel elérhető és testre szabható a CML XXL különféle igényeit kielégítésére.
A fő jellemző az, hogy a szármaradványok felületi átrendezését többé-kevésbé hangsúlyos keverőhatással kombinálják a speciális kuplunggal ellátott első késeknek köszönhetően.
Függesztett kivitelben fix vázzal vagy hidraulikusan 2 részes felcsukható változatban a közúti szállítás érdekében. Ez egy innovatív kombinált gép a Min-Till-hez ill. a redukált talajművelés alkalmazásához, ideális szalma, rizs, búza, répa és kukorica szármaradványok keverésére.
Felszereltség:
· Függesztés Kat.III
· Merev lazítókések 2 sorban. Nyírócsavaros késbiztosítás megfordítható és cserélhető késcsúcsok és szárnyak.
· Hátsó állítható paralelogramma függesztő berendezés, két domború szélező tárcsával, valamint egyengető tárcsákkal

Hátul felszerelhető tömörítőhengerek: egysoros pálcás hengerrel, dupla pálcás hengerre, dupla hullámos tárcsákkal és gyűrűshengerrel.

CML XXL koncepció

 A fotók és képek lehetséges variációkat és különleges felszerelésekt is ábrázolnak. A tényleges gép konfigurációt eltérhet az itteni ábrázolástól.
 KIEGÉSZÍTŐ FELSZERELÉSEK.
• RA nyitott gyűrűshenger ø 540 mm, állítható aprító késekkel

• RF Dupla hullámos tárcsás henger tárcsatangelyen és csapágyazott tartókkal
• RS Pálcás henger ø 500 mm, 10 laposacél lappal
• Dupla pálcás henger ø 320 mm, 8 laposacél lappal és támasztórugóval
• RP Packer-henger
 
MŰSZAKI ADATOK:
Adatok / Modell CML XXL 25/2 CML XXL 30/2 CML XXL 40/2 CML I XXL 40/2 CML I XXL 50/2 CML I XXL 60/2
Munkaszélesség (m) 2.5 2.5 4 4 5 6
Szállítási szélesség (m) 2.5 3 4 2.55 2.55 2.55
Váz Fix Fix Fix Felcsukható Felcsukható Felcsukható
Kések száma (db) 5 7 9 13 16 22
Súly (kg) 980 1230 1350 1870 2020 2310
Teljesítmény igény (kW/LE) 140/170 160/190 220/250 220/250 250/280 280/320
 

Ajánlatkérés - MAAG CML XXL 2,5-6 m Tarlóművelő kultivátor, középmélylazító

Forgalmazott márkák

KAYHAN
WALLNER
CALIBREX
BURG
VALENTINI
SUIRE
FREILAUBER
AGROPRIME
Frost Fans
Spedo
Agricola
ProVega
Briri
Dion
Kemper
Munckhof
AVR
Einböck
Falc
Maag
Kerner
Perfect
Sorpac
Vredo
Europa
Evers Agro